Regulamin

Nie jesteśmy związani z jakimkolwiek producentem karm dla zwierząt. Serwis jest niezależny i ma charakter całkowicie non-profit.

Jedynym celem serwisu jest edukacja i informacja. Wszystkie informacje o żywieniu zwierząt zawarte w serwisie pochodzą ze źródeł naukowych i fachowej literatury. Właściciel serwisu jest zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, utratę korzyści i straty wynikłe z korzystania z treści zawartych na stronach serwisu.

Recenzje karm to nasza subiektywna interpretacja składu karmy na podstawie danych z etykiety. Mimo najwyższej staranności, może zawierać błędy, dlatego nie gwarantujemy poprawności i dokładności zawartych w niej informacji, ani również aktualności danych, w szczególności składu karmy. Jak każda opinia, może się zmieniać w czasie. Wszystkie stwierdzenia opisujące karmę to jedynie przypuszczenia autora.

Celem serwisu w żadnym wypadku nie jest zapewnianie o korzyściach zdrowotnych lub materialnych wynikających z użycia danej karmy, ani sugerowanie sposobu żywienia bądź leczenia zwierzęcia. Nie jesteśmy weterynarzami więc nie jest to porada weterynaryjna, a w przypadku wątpliwości co do karmienia i wyboru karmy należy zwrócić się do swojego lekarza weterynarii.

Koszt żywienia jest orientacyjny i opiera się na cenach w dniu publikacji recenzji. Nie aktualizujemy cen na bieżąco.

Korzystając z serwisu akceptujesz te warunki. Jeśli się nie zgadzasz, prosimy o opuszczenie strony.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 9 stycznia 2022